Ce casti sa aleg ?

Probleme legate de Hardware

Moderator: Suport Team

Raul_Rp
Member

Ce casti sa aleg ?

Sun Aug 30, 2020 2:20 pm

Buna, deci eu vreau sa imi cumpar o pereche de casti care are sunet-ul 7.1 surround, si am gasit 2 perechi de casti care sun Logitech Pro X (569 lei) si HyperX Could Alpha S (569 lei) si nu stiu care sunt mai bune, pe mine ma intereseaza cel mai mult sa fie sunet-ul tare ma refer sa se aude bine, microfonul sa mearga bine, in plus ca castile logitech pro x au facut colaborare cu Blue VO!ICE, si microfonul are optiunea de folosire Blue VO!CE, Si intrebarea mea este care dintre perechile acestea 2 de casti se aud mai bine sau mai tare.

(EDIT) : De obicei ascult muzica , ma uit la filme/anime-uri, dar si gaming. Si nush care dintre perechile aceastea 2 se aud bine pentru muzica ,filme/anime-uri si gaming
Wishz
Global Moderator

Re: Ce casti sa aleg ?

Tue Sep 08, 2020 5:40 pm

Daca nu le-a avut nimeni pe amandoua sa le compare, nu prea cred ca avem cum sa iti spunem asta...si pana la urma e vorba de preferinta. Logitech fac casti foarte bune dar cel mai sigur te uiti la mai multe review-uri pe youtube si iti faci o idee :)
Ala fara pc'uri pe pereti!
Raul_Rp
Member

Wed Sep 09, 2020 3:54 pm

M-am uitat la toate review-urile pe care le-am gasit dar tot nu imi dau seama care casti au un sunet mai puternic, si nu stiu cum vad care casti au un sunet mai puternic
Wishz
Global Moderator

Wed Sep 16, 2020 12:43 pm

Cum am spus e greu sa iti dai seama din video-uri cat de tare se aud, doar daca le incerci.
Ala fara pc'uri pe pereti!

Return to “Hardware”