League of legends

Discutii despre Jocuri

Moderator: Suport Team

Zeu
Member

League of legends

Sun Jun 17, 2018 8:54 pm

Ce este League of Legends?
League of Legends este un joc online competitiv cu ritm alert care combină viteza şi intensitatea unui joc RTS cu elemente RPG. Două echipe de campioni puternici, fiecare cu un design şi stil de joc unic, luptă direct pe diverse câmpuri de bătălie şi în moduri de joc diferite. Cu o paletă din ce în ce mai largă de campioni, actualizări frecvente şi o scenă de turnee înfloritoare, League of Legends oferă o posibilitate infinită de reluare a jocului pentru jucători aflaţi la orice nivel de abilităţi.

Sa vorbim despre LOL (campioni, update-uri care se fac, divizii etc)
Sa nu facem flame! sa nu fim toxici! sa fim civilizati..

Incep eu..o mica prezentare
Nume: PeTRé
Regiune: EUNE
Divizie: Gold IV

Am facut un CLUB! ( CFTV) Cine doreste sa intre? imi dati add.
Ce v-ati cumparat din Magazinul personalizat? mai sunt 2 zile si se inchide..
Eu mi-am luat Night Hunter Rengar Cu 70% Reducere :D :D

Un mic penta facut de mine :D
Astept pareri..sfaturi..critici..sa imi fac videoclipurile mai calitative..mai placute..orice!

Last edited by Zeu on Wed Jun 27, 2018 7:38 pm, edited 4 times in total.
Am auzit ca-n viata poti sa cazi de sus si doare
De-asta n-am visat vreodata sa am lumea la picioare.
fuckoffcheater
Global Moderator

Re: League of legends

Sat Jun 23, 2018 12:36 am

Te rog frumos nu mai face post dupa post intr-un topic facut de tine. Daca ai facut un topic intr-o categorie e okay dar daca ai uitat sa adaugi ceva in topic-ul proaspat (gen maximum 1 minut ) facut, EDITEAZA si adauga ce mai ai.

Daca vrei sa faci un topic mai mare nu e problema. Dar daca tu faci un topic si dupa postezi cate un mesaj scurt nu e okay.
Remember, remember the fifth of november, the gunpowder treason and plot. I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot!

Return to “Jocuri”