Cardul Monese Gratis ( 20£ la inregistrare )

Aici puteti discuta despre absolut ORICE!

Moderator: Suport Team

RobertJzk
Member

Cardul Monese Gratis ( 20£ la inregistrare )

Thu Nov 28, 2019 12:50 am

Deschide-ți un cont curent în EUR sau GBP de pe mobil, în doar câteva minute, fără verificări de credit și fără dovadă de adresă.

Urmărește-ți activitatea de pe cont în timp real, obține un sumar al cheltuielilor lunare, setează-ți bugete și pune-ți bani deoparte din cheltuielile zilnice. Obține extrase de cont oricând vrei.

Ai mai multă liniște sufletească cu actualizări instante pe mobil oricând primești sau trimiți bani.

Adaugă-ți bani în cont instant prin card de debit sau transfer bancar.

Adaugă Monese în portofelul telefonului și fă plăți contactless inteligente, rapide și sigure cu Apple Pay sau Google Pay.

Plătește cu cardul tău Monese și fă retrageri de la bancomat în toată lumea cu alocații fără comision și rate de schimb valutar economice.

Deci pentru a va face card Monese trebuie sa descarcati aplicatia, completati tot ce va cere si solicitati cardul in varianta SIMPLE care este pe gratis.
Cardul este posibil sa ajunga mult mai devreme decat data estimata pe aplicatie, o sa va ajunga prin posta.
Cu acest card puteti retrage banii de la orice bancomat, puteti sa platiti online sau in orice magazin.

ATENTIE!!! Pentru bonusul de 20‎£ trebuie neaparat sa bagat acest cod ,ca altfel nu o sa primiti bonusul.
ATENTIE!!! Pentru bonusul de 20‎£ trebuie sa faceti o tranzactie neaparat! Cand o sa va ajunga cardul ma puteti contacta aici, printr-un mesaj sau la e-mailul: theunexpectedone05@yahoo.com pentru a va trimite 1‎£ si a face o tranzactie cu ea ca sa primiti bonusul.

CODUL ESTE : ROBE3358 trebuie scris exact asa cum este ,cu majuscule.

La randul vostru, va puteti invita prietenii sau rudele sa solicite cardul Monese si sa foloseasca codul dumneavoastra promotional pentru a primi si ei,si voi 15‎£-20‎£.

Daca doriti mai multe detalii puteti sa imi trimiteti mesaj.

Return to “Discutii Generale”