Parere wishlist

Aici puteti discuta despre absolut ORICE!

Moderator: Suport Team

Raph
Member

Parere wishlist

Tue Jun 23, 2020 1:55 am

Salut !

Doresc sa imi fac un pc de gaming. In mare parte ma joc minecraft, csgo, league of legends si team fortress 2, insa voi mai incerca si alte jocuri cum ar fi gta 5, valorant, apex, etc. Vreau un pc care sa ma tina cat de cat, fata de pc-ul curent cu procesor de 9 ani :)). Daca ati putea arunca o privire pe wishlist-ul meu si sa imi mai recomandati cate ceva ( ssd-ul il voi cumpara mai tarziu ) as fi foarte recunoscator https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4338582/.

O zi faina ! :)
Wishz
Global Moderator

Re: Parere wishlist

Wed Jun 24, 2020 3:09 pm

In banii astia nu prea ai multe optiuni, eu zic ca este ok.
Totusi ti-as sugera sa incerci sa iei SSD-ul cat mai repede, este foarte important. DIferenta intre a avea SSD si a avea doar HARD DISK este foarte mare.
Ala fara pc'uri pe pereti!
Raph
Member

Wed Jun 24, 2020 9:01 pm

Wishz wrote:
Wed Jun 24, 2020 3:09 pm
In banii astia nu prea ai multe optiuni, eu zic ca este ok.
Totusi ti-as sugera sa incerci sa iei SSD-ul cat mai repede, este foarte important. DIferenta intre a avea SSD si a avea doar HARD DISK este foarte mare.
Inca o intrebare. Cunosti cumva un program cu care as putea vedea starea hdd-ului de pe pc-ul pe care il folosesc, chiar daca este de 500gb cu 5400rpm, pentru cateva jocuri, programe etc. nu strica. Asa pot lua de la bun inceput un ssd si sa nu mai am probleme.
Wishz
Global Moderator

Thu Jun 25, 2020 2:36 pm

Ala fara pc'uri pe pereti!

Return to “Discutii Generale”